• بیمه حوادث و کرونا

   بیمه حوادث و کرونا

   از آنجایی که شیوع ویروس کووید 19 در حال حاضر یکی از مهمترین چالش های جهان و همچنین کشور عزیزمان می باشد، شرکت بیمه سینا در راستای رسالت اجتماعی خود طرح بیمه کرونا را با شرایط ذیل به هم­میهنان عزیز ارائه می نماید.

   1. تعهدات بیمه­ گر در این بیمه نامه عبارتست از:
    1. فوت ناشی از حادثه
    2. نقص عضو ناشی از حادثه
    3. فوت ناشی از کرونا
    4. هزینه پزشکی ناشی از ابتلا به کرونا
   2. به موجب این پوشش بیمه ای، بیمه گر متعهد می گردد در صورت ابتلا بیمه شده به بیماری کرونا و فوت وی، غرامت فوت را پرداخت و همچنین در صورت ابتلا بیمه شده به بیماری کرونا و بستری در بیمارستان با تشخیص پزشک متخصص مربوطه، هزینه های پزشکی را مطابق با صورتحساب بیمارستانی و تا سقف مندرج در بیمه نامه پرداخت نماید.
   3. هزینه های مربوط به تست کرونا صرفا برای بیمه شدگانی که در اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری می‌شوند، تحت پوشش می‌باشد.
   4. دوره انتظار در رابطه با ابتلاء به بیماری کرونا، از تاریخ شروع بیمه نامه 15 روز بوده و در این دوران بیمه گر تعهدی نسبت به پرداخت خسارت نخواهد داشت.
   5. تعهدات بیمه گر برای بستری ناشی از ابتلا بیمه شده به کرونا صرفا یکبار در مدت بیمه نامه پرداخت خواهد شد و در صورت ابتلا و بستری مجدد، بیمه گر تعهدی نخواهد داشت.
   6. حداکثر تعهد بیمه گر بابت "فوت ناشی از حادثه" و "فوت ناشی از کرونا" مجموعا معادل سرمایه فوت ناشی از حادثه می‌باشد.
   7. استثنائات طرح عبارتست از:
   1. افراد مبتلا به کرونا در زمان درخواست بیمه، تحت پوشش قرار نمی گیرند.
   2. افراد بالای 60 سال و کودکان زیر یک سال تحت پوشش این بیمه نامه قرار نمی گیرند.
   3. افراد با سابقه ابتلا به بیماری های قلبی، ریوی، کلیوی، سکته، فشار خون، سرطان، ام اس، ایدز، دیابت و پیوند اعضاء اصلی بدن تحت پوشش قرار نمی گیرند.

   انواع طرح های بیمه حوادث و کرونا و حق بیمه های مربوطه:


   (مبالغ به ریال)

   بیمه حوادث و کرونا
   *مشاوران بیمه ای
   بیمه حوادث و کرونا


   ایمیل: